Náš tým

Philipp Roden – Managing Partner

profile RODJablotron Talent Services řídí Philipp Roden, který předtím zastával pozici Head of Corporate Development pro Jablotron Alarms a.s.

V poradenství pracuje od roku 2004 včetně 7 let pro Korn/Ferry International, jedna z globálně předních konzultantských firem v oblasti lidského kapitálu. V Korn/Ferry byl klíčovou osobou při vybudování pražské kanceláře a později hlavního sídla pro EMEA (Evropa, Blízký Východ a Afrika) v Curychu.

Za svojí kariéru realizoval přes 150 poradenských projektů, převážně mezinárodních. Pracoval jak pro velké korporáty tak pro rodinné firmy. Získal četné zkušenosti s klienty působících v oblastech průmyslu, spotřebitelského zboží, technologií a finančních služeb.

Philipp je rozený Čech, který ve třech letech emigroval s rodinou do Německa. Vystudoval práva na univerzitách ve Freiburgu a Hamburku a získal titul MBA od Rochester Institute of Technology. Prošel výcvikem coachingu a je certifikován v použití několika psychometrických nástrojů .

Philipp Roden mluví plynule německy, anglicky a česky. Žije s manželkou a dvěma dcerami v Jablonci nad Nisou.

 


 

Michaela Zavřelová – Research Associate

profile ZAMMichaela Zavřelová je ve společnosti Jablotron Talent Services zodpovědná za průzkumy trhu a administrativu.

Do Jablotron Talent Services přináší zkušenosti z oblastí náboru technických pozic, administrativy, nákupu, projektového managementu a marketingu. Pracovala v oborech stavebnictví, realit a textilního průmyslu.

Vystudovala Metropolitní univerzitu v Praze, obor Mezinárodní vztahy a evropská studia s dosaženým magisterským vzděláním.

Mluví česky, anglicky a má základy španělštiny a francouzštiny.